vysvědčení

22. září 2007 v 20:39 | Designer by Hanishka |  vtípky

To jsem našla na netu je to sranda...

Matka příjde do pokoje své dcery a najde jej prázdný,jen na posteli ležel dopis. Se špatnou předtuchou ho otevřela a začala číst.

Milá maminko.

Je mi velmi líto,že jsem musela odejít z domova se svým novým přítelem. Našla jsem v něm pravou lásku. Měla bys ho vidět,jak je sladký se svým četným tetováním,piersingem a především jeho krásnou motorkou! Ale to ještě není všechno,mami. Jsem konečně těhotná a Abdul říká,že budeme mít krásný život v přívěsu uprostřed lesa a bude se mnou mít hodně dětí,což je také můj sen. Když jsem zjistila,jak mi Marihuana dělá dobře,rozhodli jsme se tuto trávu pěstovat i pro naše přátele,když jim dojde Heroin nebo Koks,aby tak moc netrpěli. Mezitím doufám,že najdou lék na AIDS,aby se Abdulovi trochu ulevilo,on si to opravdu nezaslouží. Nemusíš mít strach,je mi už 13 let a umím se o sebe dobře postarat i sama. Doufám,že Tě budu moci brzy navštívit,abys poznala svého vnuka.

Tvá milovaná dcera, Josefína...

P.S. Všechno je hloupost,jsem u sousedů. Chtěla jsem Ti jen říct,že jsou daleko horší věci na světě,než je vysvědčení,které je v nočním stolku...

Mám tě ráda...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsi tu?

....Klik....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama